Prosinec 2007

Vánoce s Wolf's Rain

31. prosince 2007 v 21:52 | Lamel Lunama |  Anime


Já vím že je už po vánocích, ale to je stršně krásný

Emm a Ballet Shoes

31. prosince 2007 v 19:16 | Will |  Herci z Harryho Pottera
Tady je pár foteček z filmu Ballet Shoes kde hraje Emm a na další (je jich tam strašně moc) se můžete podívat Tady

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Emm běží :o)

31. prosince 2007 v 18:42 | Will |  Herci z Harryho Pottera
Obrázek “http://www.harrymedia.com/img/data/media/23/764006139_9480baeb39.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jedu pryč :o)

27. prosince 2007 v 9:41 Informujeme
No tak asi na 5 dní jedu k babičce a nemám přístup na PC. A jelikož Lamel je taky pryč chvilinku tady nebudou přibývat články tak doufám, že vám to moc nevadí a mějte se :o)

http://diddl-wunderland.de/images/it/Diddl_wolke.gif

Obálka

27. prosince 2007 v 9:39 Věci z Harryho Pottera
Italská obálka ...hm nejspíš sedmičky :o)

počítadlo

26. prosince 2007 v 13:42
TOPlist

Hmmm

25. prosince 2007 v 13:39 Věci z Harryho Pottera
Jak možná někteří víte v Universal Orlando Resort na Floridě by měl být v roce 2009 otevřen zábavný park s tématikou Harryho Pottera.Jde vůbec o první zábavní park, který se ponese v duchu Harryho Pottera. Fanoušci se budou moci procházet po bradavickém hradu, nebo třeba navštívit

Universal Studios zveřejnilo na oficiálních stránkách tématického parku nové hlasování, ve kterém si budou moci fanoušci zvolit, na jakém místě by se rádi občerstvili. Na výběr jsou tyto tři možnosti:
  • U Prasečí hlavy
  • U Tří Košťat
  • V Medovém ráji

Hlasovat můžete na těchto stránkách (odkaz najdete v levém horním rohu pod NEW! POLL). Zde také mimo jiné najdete 3 fotky připravovaného parku (z ptačí perspektivy, Bradavický hrad a Prasinky), tiskovou zprávu, video a často kladené otázky.

ZDROJ

( docela zajímavý co ? já osobně bych dala cokoliv za to abych se tam mohla juknout)
A co vy (hlásněte v anketě)

A ještě

25. prosince 2007 v 12:46 Informujeme
No vím, že sme tu dlouho nebyly, ale ještě opožěně bych Vám i za Lam která tu není a nemá přístup na PC chtěla popřát hezké prožití Vánočních dní a ať je rok 2008 jeden z nejlepších :o)

Ještě várka diplomů

25. prosince 2007 v 12:28 | Will |  Diplomy a cenky od Vás
Ten je od Nymphadory
Picture Captions
a tenhle je od charmed16
a ještě jeden Vánoční dáreček od eviiiky


Ballet Shoes

20. prosince 2007 v 20:16 | Will |  Herci z Harryho Pottera
Takže ....TADY se můžete podívat na 3 další fotečky z Ballet Shoes :o)


Nominace

18. prosince 2007 v 18:27 Harry obecně ...
Harry Potter a Fénixův řád je jedním z 15 vybraných filmů, které se ucházejí o Oscara v kategorii "Nejlepší vizuální efekty". Čtěte dále!
Mezi další nominované filmy patří: Beowulf, Bourneovo ultimátum, Božský Evan, Zlatý kompas, I Am Legend, Live Free Or Die Hard, National Treasure: Book Of Secrets, Piráti z Karibiku - Na konci světa, Ratatouille, Spider-Man 3, Sunshine, 300: Bitva u Thermopyl, Transformers a The Water Horse.

Z těchto filmů bude vybráno sedm a následně pak tři nejlepší, které budou oceněni na únorovém předávání Oscarů. Tak ať vyhraje ten nej :o)

ZDROJ


Jason

16. prosince 2007 v 12:55 | Will |  Herci z Harryho Pottera
No takže jak už asi víte včera ve 20:00 dávali na nově film s názvem Peter Pan ...
a samozřejmě tam nehrál nikdo jiný, než Jason Isaacs (Lucius Malfoy) a koho že to hrál ??
No nebyl by to Jason kdyby si nezahrál nějakého záporáka.. a není tam větší záporák než nám známý kapitán Hook. Nehrál pouze Hooka, ale taky tatínka Wendy ....no a tady pár foteček :o)


Klikačka našeho blogu

16. prosince 2007 v 11:45 | Will |  Diplomy a cenky od Vás
Tááák, tuhle krásnou klikačku na náš blog nám vytvořila Piper.Ada


Slovenský překlad sedmičky

15. prosince 2007 v 16:29 Harry obecně ...
Slovenský překlad knihy Harry Potter and the Deathly Hallows vyjde podle slov manažerky PR vydavatelství Ikar, paní Márie Leškovej, už...17. ledna 2008! Poslední kniha ze série vyjde pod názvem Harry Potter a Dary smrti, na jejím překladu pracovala Oľga Kalovičová, která přeložila 3., 4., 5. i 6. díl (první dvě části má na svědomí Jana Petrikovičová).

Uvítání slovenského překladu sedmičky sa bude nést ve velkolepém stylu. V bratislavské Sibamac Aréně plánuje vydavatelství Ikar zorganizovat množství akcí a soutěží pro fanoušky. "Vydavatelství Ikar přistoupilo k tomuto kroku po zkušenostech z organizování podobných událostí v minulosti. Máme zájem předejít situaci, kdy počty návštevníků neúnosně převyšuje kapacitu zařízení," prozradila Lešková. Předprodej vztupenek na tuto událost bude spuštěn už toto pondělí, tj. 17. prosince, vztup bude stát 50 korun.
Slováci sa tedy dočkají svého překladu skoro jako my Češi. U nás vyjde poslední kniha ze série pod názvem Harry Potter a Relikvie smrti dne 31. ledna 2008. Dary smrti by měli mít podle internetového knihkupectví Martinus 624 stran a jejich cena by se měla pohybovat pod 500 SK.

A ještě znovu diplomek

15. prosince 2007 v 12:21 | Will |  Diplomy a cenky od Vás
A tenhle nám udělala Charmed--club